+420 724154995
U Stavoservisu 527/1, 100 40 Praha
O nás

O společnosti BETING s.r.o.

Společnost BETING s.r.o. zahájila svoji činnost dne 13.12. 2000. V průběhu svého působení se stabilizoval tým vedoucích pracovníků společnosti a z toho vyplynulo i jednoznačné zaměření firmy. Ta se specializuje především na stavební činnost, inženýrskou činnost a činnost TDI, tedy činnost technického dozoru investora. Vedoucí pracovníci společnosti mají bohaté zkušenosti jak ze svých předchozích působišť, tak i z akcí společnosti BETING s.r.o. Ale nejenom zkušenosti z realizovaných staveb, ale i snaha po stálém zlepšování vztahů s našimi zákazníky a zvyšování jakosti práce jsou základními prvky činnosti naší firmy. Právě snaha po stálém zlepšování naší práce nás vedla k vybudování systému řízení jakosti podle požadavků ISO 9001:2001.
Klikněte pro náhled původního certifikátu ISO 9001:2001
Klikněte pro náhled vodohospodařské stavby roku 2011, na které jsme dělali technický dozor investora

  • V oblasti TDI se společnost orientovala na provádění dozoru investora především na vodních dílech.

    Pro více informací klikněte zde

  • V oblasti stavební činnosti se společnost věnuje především výstavbě rodinných a bytových domů, rekonstrukci domů, bytů, fasád a dalším stavebním činnostem.

    Pro více informací klikněte zde

  • Na úseku inženýrských činností se společnost BETING s.r.o. věnuje projednávání územních a stavebních řízení, povolení kácení dřevin, výkupu pozemků a dalším činnostem. Společnost se podílela mimo jiné na přípravě staveb jako jsou vodní díla Děčín a Přelouč a další dopravní i občanské stavby.

    Pro více informací klikněte zde

Copyright 2013 © BETING s.r.o.